Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Інтерв"ю: Сальникова Олена Святославівна, лікар- рентгенолог вищоі категоріі, кандидат медичних наук, головний лікар "Клініки Преображенська, SMART-діагностика"

Інтерв"ю: Сальникова Олена Святославівна, лікар- рентгенолог вищоі категоріі, кандидат медичних наук, головний лікар "Клініки Преображенська, SMART-діагностика"

7 Вересня 2017
963

Сальникова Олена Святославівна, лікар - рентгенолог вищоі категоріі, кандидат медичних наук, досвід роботи - 25 років, зокрема в сфері МРТ діагностики - 17 років.

Який основний напрямок Вашої наукової та практичної  діяльності.

Працюю головним лікарем клініки Преображенська, SMART-діагностика, якаспеціалізується на діагностиці захворювань різних органів та систем.

В медицині працюю за покликанням, ніколи не уявляла себе в іншій сфері.

Розкажіть, будь ласка, про Вашу роботу. Які зміни відбулися за останній час у Вашій галузі. Нові методики, які використовуєте?

В МРТ - діагностиці постійно впроваджуються нові методики за рахунок застосування нових систем та обладнань. В своій роботі намагаюсь постійно впроваджувати нові розробки та методики досліджень, проводити обстеження хворих за європейськими протоколами та стандартами.

Які на Вашу думку існують проблеми  в сучасній медицині?

На мою думку, сучасна медицина в нашій краіні - це галузь з найбільшою низкою проблем, і головна проблема - це відсутність коштів, наслідком якоі є ціла група проблем, таких як відсутність нового обладнання, недостатня профілактика захворюванності, неможливість повноцінного удосконалення лікарів.

З якими проблемами стикаєтеся в роботі? Як їх вирішуєте?

Я працюю в приватній  клініці, і тому проблеми, які існують в державній медицині зведені до мінімума.

Яке Ваше ставлення до реабілітації?

Реабілітація - важлива складова лікувального процесу, без якоі неможлива якісна соціальна адаптація хворого.

Що на Вашу думку включає в себе поняття «хороший лікар»?

Хороший лікар - вдале сполучення високого рівня професіоналізму та людських якостей, який лікує не хворобу, а пацієнта.

Що на Вашу думку включає в себе поняття «якісна медицина»?

Якісна медицина - це гармонійна система, в якій хворий і його родичі не відчувають себе самотніми наодинці з бідою, яка надає високий рівень профілактики, лікування, реабілаціі і бажано безкоштовно для хворого.

Чи є у Вас молоді фахівці? З яким рівнем знань вони приходять?

У нас в клініці працюють молоді спеціалісти. Це амбітні лікарі, які прагнуть постійно вдосконалювати своі знання. Взагалі мені подобається працювати з талановитими молодими спеціалістами. У них набагато більше можливостей для розвитку і самовдосконалення, ніж це було навіть 10-15 років тому.

Які плани/ мрії на майбутнє?

Я не люблю будувати плани на майбутнє, думаю, що напевне можна покращити своє майбутнє, якщо віддати всі сили сьогоденню.Останнi статтi

ЦИТАТИ НЕЗЛАМНИХ
805 4 Квітня 2019


Ілля Карпов, бієць АТО
1403 4 Квітня 2019


Про віру
869 23 Січня 2018


Блогери

Олена Федорівна Майданник
Психоневролог (психіатр), кандидат медичних наук, заступник директора-медичний директор


Олександр Васильович Кулик
Заслужений лікар України, доктор медичних наук, нейрохірург вищої категорії, лікар функціональної діагностики, директор центру

Категорії
Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців