Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

СПАДОК НОДУСУ, ЧИ ЩО ОЗНАЧАЄ "NODUS"

Хвилюючий сюжет головної передісторії Нодуса в тому, що ми по щастю отримали від своїх попередників дорогоцінний спадок, який увібрав у себе не тільки сміливі думки і вчинки, радикальні погляди і способи бачення звичних і, вже здавалося б, усталених речей, але насамперед потребу і нестерпне бажання створити щось вкрай важливе і нове, як по суті своїй так і за формою.

Але, щоб не втратити відчуття реальності під ногами, аби не споганити не тільки те, що ми отримали в спадщину, а й самих себе, загордившись чи омріюючи себе кимось або чимось, ким або чим ми не були і ніколи не будемо, нам потрібен був своєрідний компас чи навіть якір.

Нам потрібна була своя аргументована і непохитна позиція, філософія та концепція всього, що далі відбуватиметься під грифом «NODUS».

І ми створили це, вірніше зібрали з величезного конструктора знань, мудрості, досвіду та інтуїції.

Тепер у нас є свій девіз, слоган, концепція, політика і стратегія. Є своя динамічна і автономна структура, автентична форма і відчутне представництво у сфері нашої прикладної практики - народився бренд NODUS®, народився центр НОДУС, який увібрав в себе від цього слова «nodus» всю повноту і сутність:

Nodus (lat.) - вузол, місце, де перетинаються і сходяться головні шляхи, місце скупчення, зосередження важливого, структура, що все зв’язує воєдино.
Nodus - захист на рукоятці списа або меча воїна, що пробивається до перемоги.
Nodus - центральний пункт управління мережею і процесами.
Nodus - складне переплетення подій і явищ.
Nodus - надійне з’єднання функціонально пов’язаних окремих частин цілого.
Nodus - особлива архітектура і скупчення вузькоспеціалізованих нервових клітин, що володіють навіть різнополярними функціями.
Nodus - утворення, де клітини імунної системи навчаються підтримувати нашу біологічну індивідуальність та унікальність.

«Однією рукою вузла не зав’яжеш» так говорили наші вчителі. Звідси і пішло пряме обґрунтування командної роботи в нейрореабілітації Нодусу. До того ж частенько доводилося чути в операційній від свого наставника Ващенка І.М.: «Не великий вузлик, та міцно затягнутий», «Без вузла і в сорок сажнів шнурівка рветься».

Ці слова для нас звучать попре час.

Однак повертаючись до витоків, до вирішальних поворотів долі ще хочу згадати про один спадок - спадок ПП "Занна". Саме ЗАННА стала тим випробувальним полігоном і тією дослідницькою, пошуковою платформою, на якій вперше нами результативно були відкатані нестандартні та передові підходи самої, на перший погляд, незрозумілої, абстрактної, теоретизованої, жорстко сегментованої, але такої об’єднуючої нейронауки як нейрореабілітація.

Ми отримали стійкий мотиваційний посил створити зразок інноваційної нейроклініки єдиного повного замкнутого циклу медичної допомоги, яскравого представника медицини ІІІ-го тисячоліття, використовуючи інтелектуальний потенціал і розумові можливості фанатів професійного лікування, організації та управління охороною здоров’я, найглибшу фундаментальну базу унікальних ідей і підходів вітчизняних нейрофізіологів, неврологів , нейрохірургів і звичайно - технології, високі технології, багатовекторні розробки та прикладні досягнення, доступні нам в кожному відрізку часу.

 О.В. Кулик, засновник і директор центруДонині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!