Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Концепція реабілітації "NODUS" передбачає повний цикл медичного втручання: від діагностики до виходжування конкретного хворого.

Ефективна реалізація Концепції "NODUS" на всіх етапах у відповідності до очікувань наших пацієнтів досягається завдяки механізації процесів відновного лікування спеціалізованою технікою, тренажерами з біозворотнім зв’язком, комп’ютеризованими комплексами механотерапії, портативними системами кінезотерапії, які використовуються в провідних клініках Європи, США, Японії.

Центр об’єднуючи стаціонар з операційною (нейрохірургічною), ерготерапевтичний стаціонар, амбулаторію, діагностичний, лікувально - консультативний, організаційно - методичний та науковий підрозділи з медичної допомоги населенню України та інших країн світу, провадить свою діяльність шляхом надання медичних послуг хворим з:

 • Гострими та хронічними захворюваннями центральної, периферичної нервової системи;
 • Функціональними розладами центральної та периферичної нервової системи;
 • Наслідками черепно-мозкової та хребетно-спинномозкової травми різного ступеня тяжкості, травматичних ушкоджень нервів та нервових сплетень;

За власною розробленою методикою проводиться включаючи такі спеціальні послуги як:

 • Проведення відновних, реконструктивних нейрохірургічних операцій з імплантацією різного роду стимуляторів нервових структур, магнітокерованих лікворо-шунтуючих систем.
 • Диференційована нейрореабілітація хворих в стаціонарі на дому, денному стаціонарі;
 • Доглядання та виходжування нейрохірургічних хворих в післяопераційному періоді в стаціонарі на дому;
 • Доглядання за хворими та паліативна допомога хворим з невиліковними захворюваннями нервової системи (включаючи нейроонкологічні захворювання) та наслідками тяжких травм, які призвели до невиліковного стану пацієнта і проявляються перманентним хронічним розладом свідомості – синдромами пригніченої свідомості (перманентний вегетативний статус, перманентний стан малої свідомості, тощо) в стаціонарі на дому, стаціонарі центру;
 • Послуги з медичного супроводу нейрохворих, медичного спеціалізованого автоперевезення пацієнтів/осіб з обмеженими фізичними можливостями;
 • Виїзні мобільні консультативно-діагностичні послуги: нейрофізіологічні обстеження: комп’ютерна електроенцефалографія, електронейроміографія, дослідження викликаних потенціалів; функціональні дослідження: ультразвукова діагностика судин голови та шиї, транскраніальна ультрасонографія; кінезіологічне апаратне дослідження (автомобілі оснащені мобільною діагностичною апаратурою).
 • Виїзні консультації, огляди, обстеження неврологічних та нейрохірургічних хворих на базі стаціонарів, амбулаторій інших лікувально-профілактичних установ, а також за місцем проживання хворих.
 • Науково-практична співпраця зі іншими лікувально-діагностичними установами, профільними інститутами, соціальними закладам и в сфері охорони здоров’я, компетентними органами влади і контролю якості надання медичної допомоги населенню України та інших країн світу.

УВАГА! Медичні послуги які надаються, оформляються і документуються відповідно до правил діловодства і вимог чинного законодавства України.

З кожним замовником медичних послуг (пацієнтом або його законним представником), після завершення всіх консультацій з співробітниками центру, для початку реабілітаційного лікування укладається Договір про надання медичних послуг, в якому передбачаються і прописуються всі основні і поточні умови надання медичних послуг, обов’язки сторін, відповідальність, вартість послуг та умови розрахунків.

Крім того для початку медичного обслуговування пацієнта обов’язковим є отримання письмової згоди на медичне втручання, письмової згоди на збір, зберігання та використання персональної інформації пацієнта.

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!