Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Олена Федорівна Майданник

Олена Федорівна Майданник

Психоневролог (психіатр), кандидат медичних наук, заступник директора-медичний директор


Дивитись всi


2000-2006рр. – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа», диплом з відзнакою (середній бал – 4,9)

2006-2009рр. – інтернатура за спеціальністю лікар акушер-гінеколог (сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю акушерство і гінекологія)

2009р. – Всеукраїнський інститут інтегративної психології та психотерапії, курс «Перинатальна психологія та психотерапія»

2010-2011рр. - Всеукраїнський інститут інтегративної психології та психотерапії, курс «Психосоматика в акушерстві та гінекології. Психологічне вирішення фізіологічних проблем репродуктивної системи», курс «Системна сімейна психотерапія»

2012р. – ТУ за фахом «Організація і управління охороною здоров`я»

2015р. – НМАПО ім. П.Л. Шупика, вторинна спеціалізація за спеціальністю психіатрії (сертифікат лікаря психіатра)2009-2016рр. – наукові публікації, доклади та участь у всеукраїнських, міжнародних конференціях з питань акушерства-гінекології, психології, психотерапії, психіатрії

2013р. – патент на корисну модель «Спосіб прогнозування ризику невиношування вагітності у жінок з підвищеним психоемоційним навантаженням»

2014р. – присудження наукового ступеню кандидата медичних наук із спеціальності акушерство та гінекологія. Тема: "Прогнозування ризику передчасних пологів у жінок з підвищеним психоемоційним навантаженням".

публікації в інтернет виданнях, участь в радіо- та телевізійних ефірах в якості експерта з питань акушерства-гінекології, перинатальної психології, психотерапії, психіатрії

соціальна, волонтерська, благодійна діяльність2009-2013рр. – лікар акушер-гінеколог

2013-2017рр. – завідувач приймальним відділенням Перинатального центру м. Києва

2014-2017рр. – в складі комісії ВООЗ (Фонд народонаселення ООН) з питань конфідиційного розгляду критичних випадків в акушерстві та гінекології, секретар, інтерв`юер

2016-2017рр. – перинатальний психолог Перинатального центру м. Києва

З 2016 року лікар-психоневролог (психіатр) в Науково-практичному центрі нейрореабілітації "Нодус"

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців