Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Пацієнт Ц.Колективу НПЦНР «Нодус» бажаю творчої наснаги, витримки, професійної удачі!
Нехай Вам сторицею повернеться енергія Благодаті, яку Ви передаєте людям, які цього потребують саме зараз, в цей не простий час. Подяка всьому колективу за щоденне відновлення, тепло та турботу! З повагою командир військової частини 4062!Пацієнт звернувся до НПЦНР "Нодус" зі скаргами на чутливіть до змін погоди, зниження працездатності, порушення чутливості в правій руці, заніміння пальців, порушення чутливості на рівні ліктя, зменшення сили мязів кисті, біль в ліктьовому суглобі, порушення координації, відсутність нормального сну, порушення мови/вимови (заїкання, затяжна мова), відчуття "ступору".

В рамках Меморандуму №5275 від 12.04.2021 між Міністерством Оборони України та ТОВ "НПЦНР "Нодус" про спільні заходи щодо реабілітації військовослужбовців ЗСУ та відповідно до Благодійного проекту "Нодус", пацієнту була розроблена відповідна індивідуальна програма реабілітації, і впроваджена на базі клініки.


Пацієнту було показане посилення заходів нейрореабілітації за рахунок розширення програми реабілітації наступними методами:

1. Кінезотерапія/механотерапія з БЗЗ (Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія (безінерційний комплекс EN-Mill, MILL & MILL TRACK), Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія (THERA-vital ; MOTOmed), Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія з біологічно-зворотнім зв"язком (інтерференційна ЕМГ + Neurac, S-E-T), Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія з біологічно-зворотнім зв'язком (cистема нейром'язової реабілітації - роботизований комплекс HUBER 360 EVOLUTION), Кінезотерапевтичне заняття - заняття з засобами динамічної нестабільністі (подушки, тощо).

2. Симптоматичної фармакотерапії та психофармакотерапії.

3. Психотерапії (КПТ).

4. Сеанси нейростимуляції головного мозку за технологією Neurofeedback, BrainAvatar (BrainMaster) - brain-computer-interface.


Кінезотерапевтичне заняття - заняття з засобами динамічної нестабільністі (подушки, тощо)

Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія (THERA-vital ; MOTOmed)

Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія (безінерційний комплекс EN-Mill, MILL & MILL TRACK)

Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія з біологічно-зворотнім звязком (інтерференційна ЕМГ + Neurac, S-E-T)

Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія з біологічно-зворотнім зв'язком (cистема нейром'язової реабілітації - роботизований комплекс HUBER 360 EVOLUTION)


За період реабілітаційного лікування досягнуто покращеня, а саме:

- Зник тремор в верхній правій кінцівці;

- Вирівнявся плечовий пояс;

- Покращилася координація рухів, що підтверджує успішне проходження Huber 360 на 5 зірок з 5;

- Виходячи з результатів міографії, можна зробити висновок, що трапецієвидний мʼяз зменшив спазмування з вихідної амплітуди 657 мКв до 127 мКв.,

- Покращення психо-емоційного стану;

- Покращення сну суттєве;

- Покращення функції мови;

- Покращення мобільності;

- Покращення когнітивних функцій.
Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!