Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Пацієнт Ш.Велика подяка команді «Нодус» за допомогу у відновленні після травми. Слава Україні!


Пацієнт звернувся до НПЦНР "Нодус" зі скаргами на біль в лівій нижній кінцівці на 7 балів, оніміння в стопі (локально в п’яті та гомілці), порушення мобільності, неможливість пересуватися без сторонньої допомоги (милиці).

В рамках Меморандуму №5275 від 12.04.2021 між Міністерством Оборони України та ТОВ "НПЦНР "Нодус" про спільні заходи щодо реабілітації військовослужбовців ЗСУ та відповідно до Благодійного проекту "Нодус", пацієнту була розроблена відповідна індивідуальна програма реабілітації, і впроваджена на базі клініки.


Пацієнту було показане посилення заходів нейрореабілітації за рахунок розширення програми реабілітації наступними методами:

 • Кінезотерапія, механотерапія з БЗЗ (Кінезотерапевтичні заняття - механотерапія з біологічно-зворотнім зв'язком (роботизований комплекс GEO Evolution), Кінезотерапевтичні заняття - механотерапія з біологічно-зворотнім зв'язком (cистема нейром'язової реабілітації - роботизований комплекс HUBER 360 EVOLUTION), Кінезотерапевтичні заняття - механотерапія (Neurac, S-E-T), Кінезотерапевтичні заняття - механотерапія з біологічно-зворотнім зв'язком (апаратний роботизований комплекс Biodeх 4 pro).
 • Нейрофізіологічне лікування (Сеанси селективної неінвазивної парної нейроелектроміостимуляції, електроди Chattanooga Wireless Рro, Сеанси трансвертебральної ритмічної лікувальної неінвазивної магнітної стимуляції спинного мозку, нервових сплетень (Нейрософт)/ТМС спина/поперек).
 • Фізіотерапія (Сеанси апаратної пресотерапії (лімфодренажу) Optimal Lympha Press.

Кінезотерапевтичне заняття - лікувальна фізкультура в приміщенні

Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія (THERA-vital ; MOTOmed)

Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія (безінерційний комплекс EN-Mill, MILL & MILL TRACK)

Кінезотерапевтичне заняття - механотерапія з біологічно-зворотнім зв'язком (апаратний роботизований комплекс Biodeх 4 pro)

Лікувальна ритмічна транскраніальна та трансвертибральна магнітна стимуляція, сеанс

Сеанс апаратної пресотерапії (лімфодренажу) Optimal Lympha Press (2)

Сеанс локальної ритмічної лікувальної неінвазивної магнітної стимуляції (Нейрософт) нервів, нервових сплетень

Фізіотерапевтична процедура - магнітотерапія соленоїд BTL


 • Відновилась на сеасах S-E-T координація рухів;
 • Зросла дистанція та швидкість під час виконання занять на біговій доріжці (починали з 0,7, на даний момент - 3,5 максимально за час 45 хв);
 • Покращився стереотип ходи;
 • Збільшилась кількість пройдених кроків та час занять на роботизованому комплексі GEO (було 1500 кроків за 20 хв, на даний момент - 55 хв, 4500 кроків);
 • Зменшення больового синдрому з 6 ти балів на 2 бали в зоні пʼяти;
 • Відмова від допоміжних засобів пересування (милиці);
 • Збільшення сили в лівій нижній кінцівці, по показних Biodex (низький наразі коефіцієнт варіації);
 • Відновлення обʼєму руху в гомілково-стопному суглобі лівої нижньої кінцівки.

Динаміка за шкалами:

 • Індекс активності у повсякденному житті Бартел: на початку стаціонарного лікування - 45,0; при завершенні амбулаторного етапу - 90,0.
 • Модифікована шкала Ренкіна (Modified Rankin Scale - mRS): на початку стаціонарного лікування 3,0; при завершенні амбулаторного етапу - 2,0.
 • Шкала функціональної незалежності FIM (Functional Indepedence Measurement - FIM): на початку стаціонарного лікування - 97; при завершенні амбулаторного етапу - 115.


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!