Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Т.Перебування на стаціонарі і проходження усіх назначених процедур не лише зробило позитивний вклад в процес мого одужання і реабілітації, а й відновило мою віру в те, що у світі є люди, що завжди готові допомогти оточуючим у скрутну хвилину, запропонувати свою підтримку, а іноді просто вислухати. Я впевнений, що проведений на стаціонарі термін неможливо було б провести з тою самою кількістю користі без підтримки і висококваліфікованої допомоги кожного співробітника центру нейрореабілітації ,,Нодус,, з якими я мав задоволення і честь спілкування і співпрацювати.


Володимир Т. - військовослужбовець ЗСУ, який під час виповнення бойового завдання в серпні 2022 отримав вогнепальне осколкове мінно-вибухове поранення м"яких тканин лівої потиличної ділянки. Першу допомогу йому надали на етапі евакуації, де було проведено консервативне лікування рани.

22.08.22 був виписаний з Дніпровської КМКЛ №16 і медичною частиною направлений в НОДУС для проходження курсу нейрореабілітації, в тому числі – для подолання клінічної картини посттравматичного стресового розладу.

Пацієнт проходив курс безкоштовного амбулаторного відновного лікування у відповідності до Меморандуму між Міністерством оборони України і НПЦНР "Нодус" Про спільні заходи і дії щодо відновного лікування та реабілітації поранених військових ЗСУ від 12.04.2022 за №5275.

Були проведені нейропсихологічні тестування, дослідження когнітивних викликаних потенціалів Р300, вироблено дизайн відновного лікування.

Індивідуальна програма реабілітації включала в себе наступне:

  • психофармакокорекція
  • курс психотерапії (арттерапія, КПТ, музикотерапія)
  • транскраніальна магнітна стимуляція (за протоколом ПТСР)
  • фізичні навантаження в кінезокабінеті під наглядом фізичних терапевтів

Арттерапія

Бігова доріжка

Когнітивно-викликані потенціали

Мотомед

ТМС


Після проведеного курсу терапії згідно індивідуальної програми реабілітації пацієнт відчув значне покращення:

  • відмічено регрес клінічної симптоматики
  • позитивна динаміка за результатами нейропсихологічного дослідження
  • при дослідженні когнітивних викликаних потенціалів Р300 - результати свідчать про позитивні зміни в динаміці


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!