Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ЦЕНТРУ НЕЙРОРЕАБІЛІТАЦІЇ «НОДУС» для УЧАСНИКІВ АТО

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ЦЕНТРУ НЕЙРОРЕАБІЛІТАЦІЇ «НОДУС» для УЧАСНИКІВ АТО

19 Квітня 2018

Науково-практичний центр нейрореабілітації «НОДУС» з серпня 2014 року і донині реалізує свій власний Благодійний проект для поранених учасників АТО з порушеннями периферійної, центральної нервової системи та опорно-рухового апарату в результаті вогнепальних та мінно-вибухових поранень.

В рамках проекту допомога надається як військовослужбовцям, так і добровольцям

Станом на вересень 2019 року в Нодусі через програму Благодійного проекту пройшли – 264 тяжкопоранених бійці, з них  216 – безкоштовно (100% їх лікування та реабілітації було оплачено за рахунок клініки), 48 важкопоранених – з 25% знижкою. 

193 учасників АТО (ООС) пройшли індивідуальну спеціалізовану реабілітацію, 71 воїнам було проведено обстеження та виїзні консультації.

Інформація щодо благодійного проекта та умов залучення

Станом на 20 вересня 2019 в центрі проходить реабілітацію 4 учасників АТО (ООС) - стаціонарно, 1 бієць АТО (ООС) - амбулаторно.

На 20 вересня 2019 в черзі на реабілітацію в Нодусі стоїть ще 685 учасників АТО.

15 місць на початку Благодійного проекту для поранених воїнів центр вимушений був скоротити до 6 !

Як відомо, нейрореабілітація - найбільш довготривалий (від 3 до 12 місяців, в середньому - 6 місяців) високовартісний та ефективний процес відновлення порушених або втрачених функцій організму.

Для лікування і реабілітації пацієнта протягом декількох місяців необхідні значні кошти.

Щоб досягти максимально високих результатів у лікуванні та реабілітації поранених клініка залучає ресурси, які заробляє на реабілітації цивільних громадян.

При тому, центр не має ніяких пільг по комунальним тарифам та податкам, а також відсутні постійні джерела фінансування реабілітації поранених учасників АТО з боку держави, благодійних фондів та програм. Частково, з травня 2015 року, деяка матеріальна допомога надається волонтерами, однак це не вирішує і не покриває і 3% потрібного.

Благодійний проект NODUS вже 5! Рік поспіль реалізує ПРИВАТНА УКРАІНСЬКА КЛІНІКА без! підтримки держави, міжнародних донорів, програм чи фондів. Окремі фізичні та юридичні особи, надають благодійну фінансову допомогу, гуманітарну допомогу – діаспори в Італії, Польщі, США та Швейцарії.

Команда фахівців Нодусу самовіданно працює, щоб повернути до повноцінного життя захисників України, але через брак коштів, продовжувати цю благодійну програму власними ресурсами центру стає дедалі важче. Тому є необхідність у фінансовій підтримці, що допоможе не просто зберегти даний Благодійний проект, а і значно розширити його, перетворивши після закінчення війни його у постійно діючу соціальну місію (соціально незахищені, діти-інваліди, інші фокусні тематичні групи).

Середня вартість реабілітаційного лікування за один місяць одного бійця АТО у тяжкому стані в клініці складає - 100 тис грн на місяць. Мінімальна тривалість курсу становить 6 місяців безперервного лікування.

Середня тривалість реабілітаційного лікування бійця у вкрай тяжкому стані становила 12-24 місяці.

Адміністрація клініки робить все можливе, аби на фоні нинішньої економічно-політичної ситуації в Україні за будь-яку ціну зберегти проект і більше того розширити кількість ліжко-місць, адже технології, які є в центрі, методики да досвід лікування найскладніших уражень центральної нервової системи є унікальними для країни і повинні бути залучені для відновлення наших Героїв, навіть, коли їх стан здоров’я є критичним, а прогноз – неблагоприємним.

22 серпня 2016 колектив клініки (22 особи) було нагороджено Подяками Міністерства Оборони України та Грамотою Міністерства Оборони України.

Крім того, Директора центру Кулика Олександра Васильовича, лікаря-нейрохірурга, нагороджено відзнакою МОУ «За сприяння ЗСУ».

ВІЙНА ТРИВАЄ П'ЯТИЙ РІК, ПОРАНЕНИХ ДУЖЕ БАГАТО і КОМАНДА НОДУСу продовжує відновлювати здоров'я захисників України.

Для того, щоб розвивати, а не скорочувати Благодійний проект для поранених учасників АТО будемо вдячні всім небайдужим, хто долучиться до фінансування цієї доброчинної справи.

Слава ГЕРОЯМ!


Повна назва: Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-практичний центр нейрореабілітації «НОДУС»

Коротка назва: ТОВ «НПЦНР «НОДУС»

Реквізити: ЄДРПОУ 36107332 р/р 26008354253300 в Банк АТ «Укрсиббанк» МФО 351005

Для контактів:

Тел/факс. (04594) 6-63-65

(044) 579-90-25

Електронна пошта: org@nodus.ua

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців