Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Василя М. (боєць АТО)

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Василя М. (боєць АТО)

Василь, 1974 р.н. В серпні 2014 року в ході АТО, під час виконання військових обов’язків в Донецькій області, отримав вогнепальне осколкове поранення правого плеча. Першу медичну допомогу надано в медичній роті, потім пройшов ряд оперативних втручань, в тому числі реконструктивних. Реабілітацію проходив в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни, Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник», лікувально-реабілітаційному закладі в Болгарії.

Після стабілізації стану  Василь був направлений на реабілітацію в ТОВ «НПЦНР «Нодус» в рамках Благодійного проекту Nodus, де успішно пройшов курс відновного лікування.


Реабілітаційне лікування тривало відповідно до розробленої ІПР (індивідуальної програми реабілітації). Основою лікування було проведення багатогодинних щоденних сеансів спеціалізованої апаратної кінезотерапії за комбінованим протоколом: роботизована система рухів System 4 (Biodex) для кінематичної зони в променево-зап’ястному суглобі (згинання розгинання) в пасивному  режимі, проведені заняття на апараті Armeo (manovo) комплекс для бійців АТО для правої руки та вправи для кінематичної зони плеча і променево-зап'ястного суглобу.

Нейроелектростимуляція ураженої кінцівки

Сеанс Biodeх 4 pro

Сеанс Kinetek Maestro

Функціональна терапія руки, Armeo Spring

Функціональна терапія руки, Armeo Spring


Пацієнт успішно завершив курс активної реабілітації у центрі з позитивною динамікою:

  • сили м`язів правої руки  достатньо для самообслуговування;
  • поліпшення координації (загальна м`язова сила та витривалість);
  • поліпшення рухів правої руки;
  • зменшення болісних відчуттів у правому плечі та руці.Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!