Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Роскольця Олега Олександровича

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Роскольця Олега Олександровича

Росколець Олег Олександрович, 1988 р.н.,

Внаслідок ДТП отримав важку черепно-мозкову травму в лютому 2012 року з помірною атрофією мозкової речовини та вегетативною дисфункцією. Пацієнт самостійно не ходив, пересувався у візку, скаржився на слабкість у кінцівках та неможливість утримувати вертикальне положення тіла. Після отримання травми був госпіталізований Гайсинську ЦРЛ, на наступну добу був транспортований реаніамобілем в КОЛ у реанімаційне відділення, де знаходився 1,5 місяці, потім за бажанням родичів був переведений на лікування в Санк-Петербург, Інститут Паленова, на курс реабілітаційного лікування, який тривав 1 місяць, після чого хворого перевели на наступний етап лікування в реабілітаційний центр Кьольна (Німеччина). По завершенню реабілітаційного курсу - госпіталізований в неврологічне відділення КОЛ, де також проходив курс відновного лікування.

У вересні 2012 року переведений на реабілітаційне лікування в НПЦНР «Нодус».


Основою лікування було проведення багатогодинних щоденних сеансів спеціалізованої апаратної кінетотерапії за протоколом комбінованого SET + Biodex, механотерапії з БОС Balance з додаванням направленої ЛФК в манежі, ТМС, ЕНМС, V-Actor, електросон. Крім того проводилися динамічні обстеження та нейрофізіологічні дослідження. Сеанси мали вигляд щоденних багатогодинних занять та процедур, які проводилися згідно розробленій індивідуальної програми реабілітації.

Вертикалізаційне заняття у Balance Trainer за допомогою підвісної системі Guldmann.

Вертикалізаційне заняття у Balance Trainer без допомоги підвісної системі Guldmann.

Сеанс Biodeх 4 pro

Сеанс Biodeх 4 pro

Нейроелектростимуляція

Вироблення стереотипу руху для повсякденнго життя, заняття на імітаторі ходи

ЛФК в системі S-E-T

ЛФК в системі S-E-T

Електросон

Проведення занять ЛФК у манежі

Проведення занять ЛФК у манежі.

Заняття ЛФК та мануальної ттерапії

Заняття ЛФК біля шведської стінки


Пацієнт завершив курс лікування з позитивною динамікою: при виконанні вправ почали поступово працювати  ліві кінцівки, пацієнт почав тримати баланс тіла, вирівнює спину. Зріс об’єм рухів, чіткість та виконання вправ.

В Олега, за допомогою інструктора та опорою на ходунки, виробився правильний стереотип ходи.


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців