Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Максима Ю. (боєць АТО)

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Максима Ю. (боєць АТО)

Максим Ю., приймав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей. 01 березня 2015 року отримав множинні осколчасті поранення правої ноги, підірвавшись на розтяжці. Надана перша допомога. В подальшому лікувався в Красноармійському госпіталі, лікарні Дніпропетровська, "Центрі серця" в м. Київ (в останньому дістали 2 осколки з великогомілкової кістки).

13 липня 2015 року госпіталізований в НПЦНР "Нодус" з діагнозом: Наслідки мінно-вибухової рани з осколковим ураженнями правої гомілки, що клінічно проявляється у вигляді множинних сторонніх тіл в правій гомілці і приводить до порушенням опорної функції правої нижньої кінцівки через виразний больовий синдром. 


На момент поступлення скаржився на виразний біль в ділянці правої гомілки, особливо при значних наватаженнях. 

Реабілітаційне лікування тривало відповідно до розробленої ІПР (індивідуальної програми реабілітації). Головні напрями реабілітації, які використовувались в даному клінічному випадку під час даного курсу:

  • Видалення металевих сторонніх тіл м`яких тканин ніг
  • Кінезіологічні навантаження у системі MILL & MILL TRACK

Пацієнт був всесторонньо дообстежений та підготовлений до оперативного втручання, яке було виконано 16 липня 2015 року під конттролем ЕОП та за допомогою  мікрохірургії.
Післяопераційний період протікав без ускладнень.Оперативне втручання: видалення металевих сторонніх тіл з м'яких тканин ніг

Оперативне втручання: видалення металевих сторонніх тіл з м'яких тканин руки

Заняття в системі MILL & MILL TRACK


Пацієнт повінстю відновив об"єм рухів в правій нозі. Бігає 10 км без больового синдрому. Пацієнт повністю завершив курс безкоштовного стаціонарного реабілітаційного лікування зі значним покращенням та виписується на амбулаторне спостереження  за місцем проживання.


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!