Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Арістарха (боєць АТО)

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Арістарха (боєць АТО)

Олексій, 1974 р.н. протягом 8-ми років мав проблеми із хребтом, однак у зоні АТО під час проведення бойових дій ситуація різко погіршилась, біль став нестерпним, з’явилась різка слабкість в ногах, сидіти стало неможливо, а під час одягання бронежилету відчував, як просто «підкошувались ноги». Був обстежений у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі "Головний військовий клінічний госпіталь".

В січні 2015 року направлений на безкоштовну реабілітацію в НПЦНР «Нодус», де успішно пройшов реабілітаційне лікування з 19 січня 2015 р. по 06 лютого 2015 р.


Враховуючи клінічні дані та висновок МРТ поперекового відділу хребта, була сформована індивідуальна програма реабілітації, в яку входило проведення епідуральної блокади (з введенням анестетика та гормонального препарату - маркаін та діпроспан), спостерігався значний ефект знеболювання. Після чого були проведені заняття  ЛФК в системі SET для зміцнення м`язового корсету поперекової ділянки. Проведення вібротерапії та ударно-хвильової терапії по трігерних точка, з адаптацією у імобілізаційний гіперекстензійний корсет чотирьохточкової фіксації типу Medi (імобілізація грудного та поперекового відділів хребта). Головні напрямки реабілітації, які використовувались в даному клінічному випадку під час курсу:

  • зменшення болісних відчутів у поперековому та шийному відділі хребта;
  • мізцнення м`язового корсету поперека.


Проведення ЛФК у SET

Проведення ЛФК у SET

Вібротерапія


Пацієнт завершив курс активної реабілітації у центрі з позитивною динамікою:

  • зменшення болісних відчуттів у попереку та шийному відділі хребта;
  • відсутні прояви вегетативної дисфункції під час занять;
  • усунення судом нижніх кінцівок при фізичних навантаженнях;
  • нормалізація артеріального тиску.Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!