Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Візит Героя України, генерал - майора Ігора Гордійчука в Нодус

Візит Героя України, генерал - майора Ігора Гордійчука в Нодус

29 Грудня 2016

Візит Героя України, генерал - майора Ігора Гордійчука в Нодус

28 грудня 2016 року в центр нейрореабілітаціі НОДУС завітав Герой України, генерал - майор Ігор Гордійчук з дружиною Тетяною.

Захисник Саур могили, легендарний "Сумрак", Ігор Гордійчук, який після важкого поранення пройшов річний курс спеціалізованої нейрореабілітаціі в найкращому для ветеранів реабілітаційному центрі Walters Reed в США, був відверто вражений сучасним рівнем та якістю реабілітаційних послуг, які надає медичний центр в рідній Україні.
Вражений успіхами важкопоранених бійців, які проходять індивідуальну спеціалізовану реабілітацію в рамках Благодійного проекту Nodus .


Ігор Гордійчук, який сам пройшов складний і довгий шлях відновлення , висловив необхідність і особисте бажання підтримати благодійну ініціативу центру по поверненню до Життя захисників України.

Наші мужні воїни захищають наш спокій , нашу Україну щодня і вони варті нашої уваги, турботи і найкращої сучасної реабілітації на рідній землі

Слава Героям! Слава Україні!
Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців