Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
На Київщині стартує соціальний проєкт «Школа фізичного терапевта» в рамках програми «Повернути Героїв у стрій»

На Київщині стартує соціальний проєкт «Школа фізичного терапевта» в рамках програми «Повернути Героїв у стрій»

10.09.2023

На Київщині стартує соціальний проєкт «Школа фізичного терапевта» в рамках програми «Повернути Героїв у стрій»

У серпні на базі науково-практичного центру нейрореабілітації «НОДУС» розпочинає діяльність «Школа фізичного терапевта», яка має на меті підвищення кваліфікації фахівців в галузі нейрореабілітації травмованих захисників та цивільного населення. Проєкт реалізовується за підтримки компанії EPAM Україна та БФ «КРАН». Над створенням проєкту працювали близько року. Перша пілотна група формуватиметься з кількох десятків учасників з усієї країни, які пройдуть спеціальний відбір. Навчання для них буде безкоштовним і триватиме протягом місяця. Після завершення курсу вони повернуться до своїх медичних закладів, щоб надавати компетентну допомогу у складі міждисциплінарних команд лікарів. Серед викладачів — лікарі клініки «НОДУС», а також досвідчені практики з інших лікувальних закладів країни. Завдяки використанню напрацювань центру та передових світових методик «Школа фізичного терапевта» покращить ситуацію з доступністю до лікування нейротравм саме в Україні. За рік планують підготувати до 200 фахівців, кожен з яких зможе працювати в середньому з 10 травмованими пацієнтами.

«Лікування нейротравм — складне і довготривале. Воно відбувається за індивідуальними програмами. Тому, щоб скоротити реабілітаційний маршрут пацієнта, важливо, щоб їх розробляли фахові експерти. І ми працюємо над тим, щоб таких в Україні ставало більше. Навчити рятувати і навчити відновлювати, щоб повернути захисників до повноцінного життя - такою ми бачимо місію нашого проєкту», — Олександр Кулик, доктор медичних наук, Заслужений лікар України, директор НПЦНР «НОДУС» та керівник «Школи фізичних терапевтів».

Варто зазначити, що у 2014 році клініка «NODUS» започаткувала благодійний проєкт з нейрореабілітації захисників. Відтоді, завдяки сучасним технологіям і своєму досвіду роботи зі складними травмами та пошкодженнями, у клініці допомогли відновитися більше 460 пацієнтам. У рамках проєкту «Школа фізичних терапевтів» відбудеться передача напрацювань усім охочим фізичним терапевтам, які готові підвищити рівень своєї професійності у цьому напрямку. Зареєструватися на навчання можна за посиланням.

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!