Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Щоб лікувати нейротравми захисників, на Київщині відкрили "Школу фізичних терапевтів": як працює рішення

Щоб лікувати нейротравми захисників, на Київщині відкрили "Школу фізичних терапевтів": як працює рішення

08.08.2023

Щоб лікувати нейротравми захисників, на Київщині відкрили "Школу фізичних терапевтів": як працює рішення

Сьогодні в Україні сотні захисників, які проходять спеціальну нейрореабілітацію, і ще сотні чекають на таку можливість. Лікування нейротравм – складне і довготривале, коли людина буквально вчиться знову рухатися, ходити, говорити. Воно відбувається за індивідуальними програмами. Тому, щоб скоротити реабілітаційний маршрут пацієнта, важливо, щоб їх розробляли фахові експерти. І щоб таких фахівців ставало більше в країні.


У серпні розпочинає діяльність «Школа фізичного терапевта», яка має на меті підвищення кваліфікації фахівців в галузі нейрореабілітації травмованих захисників та цивільного населення. Навчання буде безкоштовним і відбудеться на базі науково-практичного центру нейрореабілітації "НОДУС». Проєкт реалізовується за підтримки компанії EPAM Україна та БФ «КРАН».Над створенням проєкту працювали близько року. Перша пілотна група складатиметься з кількох десятків учасників з усієї країни, які пройдуть спеціальний відбір. Навчання триватиме протягом місяця. Після завершення курсу вони повернуться до своїх медичних закладів, щоб надавати компетентну допомогу у складі міждисциплінарних команд лікарів. За рік планують підготувати до 200 фахівців, кожен з яких зможе працювати в середньому з 10 травмованими пацієнтами.

Варто зазначити, що у 2014 році клініка «NODUS» започаткувала  благодійний проєкт з нейрореабілітації  захисників. Відтоді, завдяки сучасним технологіям і своєму досвіду роботи із складними травмами та пошкодженнями, у клініці допомогли відновитися більше 460 військовим, велика частина з яких повернулася на фронт. Зареєструватися на навчання можна за посиланням. Допомогти з нейрореабілітацією захисників можна разом з фондом «КРАН».


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!