Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
На Київщині терапевтів безкоштовно навчатимуть нейрореабілітації травмованих захисників

На Київщині терапевтів безкоштовно навчатимуть нейрореабілітації травмованих захисників

16.08.2023

У серпні на базі науково-практичного центру нейрореабілітації "Нодус" розпочинає діяльність "Школа фізичного терапевта", яка має на меті підвищення кваліфікації фахівців у галузі нейрореабілітації травмованих захисників та цивільного населення.Для першої пілотної групи оберуть кілька десятків учасників з усієї країни. Місячне навчання буде безкоштовним. Після завершення курсу учасники повернуться до своїх медичних закладів, щоб надавати компетентну допомогу у складі міждисциплінарних команд лікарів.

Викладатимуть у "Школі фізичного терапевта" лікарі клініки "Нодус", а також досвідчені практики з інших лікувальних закладів країни. За рік планують підготувати до 200 фахівців, кожен з яких зможе працювати в середньому з 10 травмованими пацієнтами.

"Лікування нейротравм – складне і довготривале. Воно відбувається за індивідуальними програмами. Тому, щоб скоротити реабілітаційний маршрут пацієнта, важливо, щоб їх розробляли фахові експерти. І ми працюємо над тим, щоб таких в Україні ставало більше. Навчити рятувати і навчити відновлювати, щоб повернути захисників до повноцінного життя – такою ми бачимо місію нашого проєкту", – розповів Олександр Кулик, доктор медичних наук, заслужений лікар України, директор НПЦНР "Нодус" і керівник "Школи фізичних терапевтів".Проєкт підтримали компанія EPAM Україна та благодійний фонд "Кран".

"EPAM допомагає країні з перших днів повномасштабного вторгнення. Ми передаємо захисникам необхідне – від евакуаційних автомобілів до наплічників парамедиків. Але не менш важлива потреба в адаптації ветеранів та нейрореабілітації. Саме тому ми підтримуємо старт "Школи фізичного терапевта" як фінансово, технічно, так і експертно, беручи участь в розробці відповідних цифрових рішень. Ця ініціатива є частиною комплексної програми EPAM з адаптації ветеранів "Повернути Героїв у стрій", – зазначила Наталя Колядко, директорка з розвитку талантів в EPAM Україна.

Зареєструватися на навчання можна за посиланням.


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!