Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

«Велодень-2018» до Дня Європи у Броварах

21.05.2018

19 травня, в День Європи, у Броварах відсвяткували «Велодень-2018». Сотні мешканців та гостей міста з самого ранку почали збиратися біля арк. В парку відпочинку «Перемога» для того щоб взяти в акції саму активну участь. Для цього було потрібно було офіційно зареєструватися, після чого кожен учасник отримував власний номер, який на завершення приймав участь у головному розіграші призів від спонсорів. Також впродовж заходу проходили додаткові конкурси та вікторини, де можна було вибороти для себе додатковий приз. Вже о 10-ій годині розпочалися реєстрація на велопробіг, показові тренування з стретчингу з Валерією Бреус «Бровари на шпагаті» (в яких поряд із прекрасними панянками пробували власні сили і представники сильної половини людства), майстер класи для дітей з малювання аквареллю тощо.

Дуже цікавими стали змагання з велоперегонів на біговелах (велосипедах без педалей, де потрібно відштовхуватися ніжками) серед хлопчаків та дівчаток віком від 2 до 5 років. Тут за ходом перегонів уважно спостерігав головний суддя змагань, «суворий» очільник велоклубу «44х11» Борис Слюсар.

Перед стартом головної події Велодня, велопробігу, перед присутніми виступив нейрохірург, директор клініки «NODUS» Олександр Кулик, де проходять лікування і реабілітації воїни АТО. Він подякував організаторам і керівництву міста за чудовий захід. Від імені своїх підопічних він зробив подарунок Броварському міському голові Ігорю Сапожку, сувенір зроблений руками пацієнтів.

До речі лікарі і їх підопічні теж взяли участь у велопробігу, стартувавши через деякий час слідом за основною колоною.

Велосипедисти стартували о 12-ій годині, а фінішували біля 12:45. Першим на дистанцію виїхав начальник відділу молоді і спорту Броварської міськради Дмитро Рожков, як справжній керівник спорту міста. На фініші – селфі на згадку.

Велопробіг по місту супроводжувався екіпажами поліції, каретою швидкої допомоги, учасниками громадської організації «MotoHelp», машиною технічної допомоги від «BroBikes» та веломаршалами. Для того, щоб велосипедисти дісталися фінішу без пригод вони пройшли предстартовий огляд велосипедів від команди «BroBikes» та інструктаж від «MotoHelp». Весь час проводилися конкурси та естафети для дорослих та малечі.

Так активісти ГО «Рідне місто Бровари» запросили на гостини до дітлахів «справжнього» динозавра, роздавали дитячі книжки-розмальовки і надувні кульки та надавали можливість маленьким броварчанам реалізувати свої творчі задумки в малюванні кольоровою крейдою. Також вони єдиною командою взяли участь у подорожі вулиця рідного міста Бровари, разом з іншими учасниками, успішно досягнувши фінішу.

Після 15-ої години на прихильників видовищ чекали показові виступи екстремалів (команда «Milky Wey Trial Academy» і команда «bmx-райдерів»). Від їх карколомних стрибків і кульбітів просто подих перехоплювало і о 16:00 - головний розіграш призів від партнерів заходу, де щасливці отримали чудові подарунки.


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!