Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Допомоги потребує доброволець-десантник Валерій Сергієнко

Допомоги потребує доброволець-десантник Валерій Сергієнко

06.09.2017

Картка Приватбанку 5168 7553 9544 2417 Сергієнко Наталія Броніславівна (дружина)

Високий і ще зовсім недавно здоровий і дужий воїн – Валерій заново вчиться жити. Процедури даються йому з болем. Та чоловік мужньо витримує все, чого вимагають медики.

На фронт Валерій пішов добровольцем у перші дні агресії Росії проти України – ще в Криму. Десантник потрапив до 13 батальйону 95-ї бригади. Був поранений уже на Донбасі. З важкою травмою хребта повернувся додому, лікуватися. Одужав і збирався повернутися у стрій. Але - нова біда.

Чотири місяці боєць пролежав у комі після страшного ДТП. Якось поїхав на мопеді на цвинтар, аби допомогти дружині загиблого товариша поставити пам'ятник. Його збив автомобіль. Черепно-мозкова травма, пошкодження скелету - шанси вижити були мінімальними.

У реабілітаційному центрі вірять, що позитивна динаміка триватиме і Валерій одужає. Але для продовження лікування терміново потрібні гроші - його родина вже вичерпала всі свої можливості. Перерва в реабілітації може відкинути Валерія далеко назад.

"Гроші, які дало Міністерство оборони нам, ті 82 тисячі гривень, як інваліду - усі гроші пішли на обласну лікарню. Валерію необхідно ще як мінімум 7 місяців реабілітації, а це понад 100 тисяч гривень. Дуже прошу, хто небайдужий до мого синочка, щоб ще помогли, бо ще треба його довго лікувати",
- просить мама бійця Марія Сергієнко.

Реквізити для здійснення допомоги Валерію Сергієнку вказані ліворуч.


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!