Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Доброволець Роман Кубишкін потребує допомоги

06.09.2017

Картка ПриватБанку 5211 5374 5035 2179 Негрей С.М. (чоловік Негрей Ксенії)

Боєць Правого сектору Роман Кубишкін був поранений у Пісках. Снаряд влучив у бліндаж, де були хлопці. Двоє загинули, інші дістали поранення. Роман - важке. 

Він зазнав тяжкої травми голови, залишився без частини мозку - але вижив. Тоді, без жодного прогнозу, його на свій страх і ризик та під тиском волонтерів, рятувати взялись у приватній клініці. 
За рік він набрав вагу, сам рухає ногами.

Результати лікування є, і вони позитивні - каже волонтер Ксенія. Вона від перших днів опікується Романом. Незабаром йому зроблять операцію - накриють череп титановою пластиною. Пацієнта лікарі готують іще до одного втручання під час якого закриють трахею. Є велика надія, що опісля Роман зможе спробувати заговорити.

Втручання проведуть за місяць, за свою роботу лікарі грошей не візьмуть. Але необхідна  мембрана ціною у кілька тисяч доларів. 

"Усі операції, які будуть проведені лікарями клініки, в якій він знаходиться, будуть проведені безкоштовно. Пластину теж оплачує клініка. А от на мембрану потрібно 2,5 тисячі доларів, будемо збирати, адже ця сума для нас непід'ємна",
- каже волонтер Ксенія Негрей.

Усім небайдужим українцям волонтери вдячні за кожну копійку. Бо ж лише їхня допомога дає змогу купувати дорогі ліки, харчування та інші необхідні для лежачого пацієнта - речі. Покладатися Романові ні на кого.

Разом можемо допомогти хлопцеві!


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!