Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Доброволець Роман Кубишкін потребує допомоги

Доброволець Роман Кубишкін потребує допомоги

06.09.2017

Картка ПриватБанку 5211 5374 5035 2179 Негрей С.М. (чоловік Негрей Ксенії)

Боєць Правого сектору Роман Кубишкін був поранений у Пісках. Снаряд влучив у бліндаж, де були хлопці. Двоє загинули, інші дістали поранення. Роман - важке. 

Він зазнав тяжкої травми голови, залишився без частини мозку - але вижив. Тоді, без жодного прогнозу, його на свій страх і ризик та під тиском волонтерів, рятувати взялись у приватній клініці. 
За рік він набрав вагу, сам рухає ногами.

Результати лікування є, і вони позитивні - каже волонтер Ксенія. Вона від перших днів опікується Романом. Незабаром йому зроблять операцію - накриють череп титановою пластиною. Пацієнта лікарі готують іще до одного втручання під час якого закриють трахею. Є велика надія, що опісля Роман зможе спробувати заговорити.

Втручання проведуть за місяць, за свою роботу лікарі грошей не візьмуть. Але необхідна  мембрана ціною у кілька тисяч доларів. 

"Усі операції, які будуть проведені лікарями клініки, в якій він знаходиться, будуть проведені безкоштовно. Пластину теж оплачує клініка. А от на мембрану потрібно 2,5 тисячі доларів, будемо збирати, адже ця сума для нас непід'ємна",
- каже волонтер Ксенія Негрей.

Усім небайдужим українцям волонтери вдячні за кожну копійку. Бо ж лише їхня допомога дає змогу купувати дорогі ліки, харчування та інші необхідні для лежачого пацієнта - речі. Покладатися Романові ні на кого.

Разом можемо допомогти хлопцеві!Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців