Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Перша п’ятірка бійців з нейротравмами вилікувана апаратом Armeo Spring!

Перша п’ятірка бійців з нейротравмами вилікувана апаратом Armeo Spring!

15 Квітня 2016

Перша п’ятірка бійців з нейротравмами вилікувана апаратом Armeo Spring!

Реабілітація поранених бійців з нейротравмами застарілими “пострадянськими” методами зазвичай триває більше 9 місяців. Але за допомогою апарату Armeo Spring це вдалося втричі швидше!

Лікування аппаратом одночасно розпочали п’ятеро бійців АТО наприкінці січня 2016р. Наші герої – Олег Климишин, Віталій Єгоров, Павло Гаврилюк, Валерій Смілий і Євген Бублик

Всі хлопці отримали важкі поранення в запеклих боях за нашу Країну. З їх історіями можна ознайомитись на youtube каналі People`s Progect


І тепер ми маємо чудові новини! Трохи більше двох місяців вистачило на повне віновлення трьох з п’ятірки! Євгена Бублика випишуть наступного тижня, а Олег Клімишин повернеться за місяць на другий курс реабілітації.


Постачальники апарату Armeo Spring – HOCOMA – нещодавно прийжджали в клініку нейрореабілітації NODUS і були в справжньому шоці від вражаючих результатів хлопців. Такого швидкого лікування ніхто не очікував!

Насправді, дуже складним був перший етап тренувань. Бійці важко працювали, нервували і виснаживалися. Але все одне – ВОНИ ПЕРЕМОГЛИ! Перемогли хворобу, відстояли своє право на соцільну адаптацію, адже з такими травмами майже неможливо знайти собі гідну роботу  та забезпечити нормальне життя.


Від Народного Проекту, вітаємо лікарів клініки і особисто Олександра Куліка, бажаємо тримати такий темп далі. Ваш внесок в реабілітацію військових просто неможливо переоцінити. На таких людях як ви, наші славні бійц і благодійники – тримається нація. Слава Україні!


Нові хлопці на реабілітацію апартом Armeo Spring вже проходять остаточні консультації в кліниці. Їх імена та історії ми опублікуємо на сайті. Слідкуйте за нашіми новинами також на сторінці в facebook.

Нагадуємо, наш проект продовжує збор коштів на врятування від ампутації військових методом біотех-реабілітації.


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців