Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Команда Нодусу успішно закінчила повний курс BLS!

Команда Нодусу успішно закінчила повний курс BLS!

8 Червня 2019

«Сьогодні середовище в Нодусі для наших пацієнтів і гостей клініки стало ще безпечнішим, адже нині команда Нодусу успішно закінчила повний курс BLS (базової підтримки життєдіяльності потерпілих на долікарському етапі) з мега кваліфікованими інструкторами 44-го Навчального центру Denys Kosharskyi та Тетяна Сендецька.

Хоча ми і медики, і через свою повсякденну професійну роботу з тяжкими і нестабільними хворими добре розуміємося на екстреній медичній допомозі та допомозі в невідкладних станах, проте в період Особливого часу, який зараз є в Україні, слід бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій, у випадку настання яких, може гостро виникнути потреба надавати першу допомогу без усіляких медичних апаратів, ліків та технічних пристроїв.

Але є ще одна ключова особливість - тепер стала ще безпечнішою не тільки Територія Нодусу, тепер кожна територія, де в цей час знаходиться працівник клініки, стала також безпечнішою, адже він тепер завжди готовий до дій та збереження людського життя в надзвичайній ситуації!

Казав і кажу, що такі тренінги має пройти кожна команда будь-якої компанії чи то установи! Кожен громадянин України від учня до пенсіонера має мати навички BLS.
Казав і кажу, що інструктори 44 Навчального центру своїми тренінгами з тактичної медицини та долікарської допомоги за ці роки врятували більше життів і змінили стан речей в цьому сегменті життєвої безпеки краще і результативніше, ніж більшість дотичних гучномовних реформ.

Велика повага, особисто тобі Дмитро Андрощук та до Вас - командо 44 Навчального центру. Продовжуйте свою місіонерську діяльність заради Безпеки і збереження здоров`я українців!»

Олександр Кулик, директор НПЦНР «Нодус»


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців