Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Дорогі друзі та ідейні прихильники Нодусу! 16 cічня 2017 року Медичний центр NODUS з робочим візитом відвідали:

Дорогі друзі та ідейні прихильники Нодусу! 16 cічня 2017 року Медичний центр NODUS з робочим візитом відвідали:

16 Січня 2017

Дорогі друзі та ідейні прихильники Нодусу! 16 cічня 2017 року Медичний центр NODUS з робочим візитом відвідали:

16 cічня 2017 року Медичний центр NODUS з робочим візитом відвідали:

Корчинська Оксана Анатоліївна, Народний депутат України 8-го скликання
Свириденко Вадим Васильович, Народний Герой України, уповноважений Президента України з питань реабілітації воїнів АТО
Бурачик Андрій Іванович, начальник Рівненського обласного госпіталю інвалідів війни
Стрілка Василь, відповідальний з питань реабілітації МОЗ України.

В рамках зустрічі, директор центру Кулик Олександр Васильович поділився своїми думками та досвідом щодо надання медичної допомоги військовослужбовцям, які отримали поранення в зоні АТО та потребували високотехнологічної спеціалізованої нейрореабілітації, а також обговорювалися вражаючі результати реабілітації таких пацієнтів, адже з серпня 2014 року клініка своїми силами проводить власний Благодійний проект Nodus, який віднайшов розуміння і підтримку у волонтерів та благодійників з усіх куточків планети, котрі у міру своїх можливостей у різні часи по-різному долучаються до цього проекту і допомагають закривати окремі фокусні завдання. Це дозволило охопити більше поранених в рамках проекту і скоротити строки реабілітації. Особливий інтерес у гостей виник до умов, які забезпечили успішність реалізації концепції нейрореабілітації в Нодусі, на що чітко були проінформовані про формулу успіху Нодусу: Нодус=Концепція + Команда + Методики + Технології. А тому наші пацієнти, які одужують є живим свідченням залежності їх досягнень від типу, наповнення і повноти реабілітаційного маршруту, своєчасності відновних заходів і мультидисциплінарного командного ведення хворих упродовж усього курсу лікування. Хто був у нас, той знає, що ми працюємо не заради «галочки» і пацієнти для нас не статистичні цифри!

Сподіваємося, в майбутньому, наш особистий приклад державно-приватного партнерства, результатом якого стало відновлення 145 тяжких  пацієнтів  - бійців АТО,  допоможе вибудувати та розвинути нейрореабілітаційну галузь нашої держави.

Нейрореабілітація в Україні була є і буде!


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців