Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Благодійний проект Науково-практичного центру нейрореабілітації

Благодійний проект Науково-практичного центру нейрореабілітації

10 Листопада 2016

Благодійний проект Науково-практичного центру нейрореабілітації

Дорогі друзі, соратники, колеги, прихильники центру Nodus!

Вчора, 02.11.16 року, відбулося офіційне відкриття нового кабінету кінезотерапії та вертикалізації нашого підрозділу, що знаходиться на базі Броварської центральної районної лікарні! Ця подія знакова не просто збільшенням лікувально-реабілітаційного та матеріально-технічного ресурсу центру, а перш за все тим, що вдалося в рамках Благодійного проекту Nodus, який клініка веде з 2014 року, бійцям АТО значно поліпшити умови проведення реабілітаційних послуг, перетворивши вертикалізацію на платформі, яку до цього вимушено проводили на коридорі БЦРЛ, в сучасну апаратну лікувальну технологію з підтримкою штучної вентиляції легень, кисневим забезпеченням і моніторингом вітальних функцій. Такі інновації дозволять починати ранню реабілітацію тяжкохворих ще більш комплексно і ефективно, розширити психо-мотиваційне стимулювання під час власне вертикалізації, і, що немало важливо, - доповнити увесь реабілітаційний маршрут дієвим інструментом відновлення втрачених функцій. 
Незважаючи на те, що в основному, створення кабінету забезпечив Nodus, це свято було б не можливе, якби нас не підтримали Депутати Верховної Ради України на чолі з Корчинською Оксаною Анатолієвною, громадянська позиція та соціальна місія якої, наче вогнем і мечем розчистила нам шлях серед чиновничинських перешкод, а замісник Губернатора області Янченко Андрій Васильович допоміг організувати і прискорити діалог з владою! Не було б такого світлого сучасного приміщення, якби міський Голова Сапожко Ігор Васильович не допоміг з ремонтом. Не було б так зручно і тепло, якби Головний лікар Багнюк Валентин Віталійович не виділив нам дане приміщення. І звісно, не було б в самому кабінеті так затишно, якби волонтери Інна Данченко, Ольга Дорошенко, Сергій (громадянин Австрії) не допомогли з необхідними меблями. МИ - НОДУС І ЙОГО ПАЦІЄНТИ низько кланяємося за це!
Тому, в цей День було не просто свято, а цей День став ще однією перемогою усіх нас! Перемогою тут, в тилу, серед наче мирного життя, заради тих наших хлопців, що нині перемагають на Сході України, і жертвуючи своїм життям і здоров"ям, скаліченими повертаються додому!
Саме тому червону стрічку перерізав Герой АТО - пацієнт Нодусу Карпов Ілля, який своїм прикладом одужання довів, що наші Герої не скоряться ні ворогу, ні хворобам, навіть найтяжчим, навіть здавалося б невиліковним!

Слава Україні! Слава її синам і дочкам! Героям Слава!


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців