Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
БІЛЬ, ЩО НЕ МИНАЄ...

БІЛЬ, ЩО НЕ МИНАЄ...

13 Червня 2019

Саме ця кричуща правда була освітлена в стрічці, прем’єрний показ якої відбувся 13 червня.
Фільм, зйомки якого проходили в тому числі і в Нодусі, вироблений на замовлення Міністерства культури України кіностудією «Знімальний Цех Артура Якубова».
Щоб описати реалії життя навколо посттравматичного стресового розладу, в картині розповідають історії декількох людей, які живуть із цим. Бійці АТО, волонтери, медики, батьки та родини, військові капелани - всі герої виробили власний алгоритм подолання проблеми.

З досвіду нашої клініки, з власним розробленим блоком психологічної реабілітації бійців АТО, висвітлено ефективність співпраці капеланів із пацієнтами, пошуки духовних та соціальних цінностей для перегляду внутрішніх страждань і поглядів. Також не оминули і важливість застосування новітніх нейрофізіологічних лікувальних технологій для проведення магнітної стимуляції певних відділів головного мозку для того, щоб відновити їх правильне функціонування і, в комплексі з психологічною реабілітацією, досягти кращого ефекту в подоланні цього тяжкого розладу.

Ми щиро дякуємо талановитому режисерові Артуру Якубу, який підняв цю важливу в українському суспільстві тему та зміг донести відчуття кожного з героїв до душі. В очах глядачів стояли сльози.
Адже, декілька сюжетних ліній описують долі людей, які в звичайному житті не знали б один одного, але всіх об`єднує один й той самий БІЛЬ... БІЛЬ, ЩО НЕ МИНАЄ... бо «прийти з війни не означає з неї повернутися»...


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців