We only follow Nature in our arts
Міністерство оборони України

12.04.2021

Унікальні методики та передові технології: підписано меморандум про реабілітацію військовослужбовців

У Міністерстві оборони Україні відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між оборонним відомством та Науково-практичним центром нейрореабілітації NODUS. Він передбачає низку заходів в галузі реабілітації військовослужбовців, які отримали поранення в ході виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил. 

Передбачається, що лікування та відновлення українських захисників за підтримки зарубіжних партнерів відбуватиметься на базі Науково-практичного центру. Для цього будуть задіяні унікальні методики, сучасне обладнання та передові технології лікувального закладу. Планується також, що медики Центру тісно співпрацюватимуть із колегами військових медичних закладів та обмінюватимуться досвідом, що дозволить посилити спроможності військових медичних установ за напрямком нейрореабілітації.

- Без сумніву, залучення висококваліфікованих цивільних медичних працівників дозволить підвищити якість лікування українських захисників. За цими, здавалося б, загальними словами – врятовані життя та здоров’я наших воїнів. Сподіваємось, що таке об’єднання зусиль допоможе не тільки забезпечити поточні потреби у нейрореабілітації наших військовслужбовців, але й сприятиме створенню відповідного напрямку у системі нашої відомчої військової медицини, - підсумував важливість підписання Меморандуму заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський.Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Post-COVID
neuropsychological rehabilitation
ATTENTION!
To visitors and patients!