We only follow Nature in our arts
ALEXANDER VOLOSCHUK NEEDS HELP TO TREAT A SEVERE SPINE INJURY.
Інтер

ALEXANDER VOLOSCHUK NEEDS HELP TO TREAT A SEVERE SPINE INJURY.

06.09.2017

Він хотів стати міліціонером, проте всі мрії Олександра Волощука перекреслила жахлива трагедія. Влітку 2010-го через невдалий стрибок у воду 16-річний хлопець отримав тяжкий перелом шийного відділу хребта з пошкодженням спинного мозку. Близько двох років Сашко лежав нерухомий. Зараз він проходить курс реабілітації під Києвом у Броварах, і лікарі кажуть: хлопець має всі шанси стати на ноги. Потрібно лише зібрати 200 тисяч гривень.

Ось таким, з легкою посмішкою і позитивно налаштований, Сашко зустрів нашу знімальну групу. В цьому нейрореабілітаційному центрі хлопець щодня проводить близько п'яти годин. 

Сергій Горіщак, лікар-нейрохірург:

- У Александра есть нарушение чувствительности. На данный момент наша задача - это работа с верхним плечевым поясом, с руками, для того чтобы он при помощи их на данном этапе мог себя обслуживать, себе помогать без какого-либо напряжения. 

В Олександра порушена чутливість половини тіла - від грудної клітки і до самих п'ят. Рухи, які йому поки що важко виконувати самостійно, допомагає робити апарат. Але завдяки залізному терпінню хлопця і бажанню жити є хоч і маленький, але все ж таки прогрес.

Лариса Волощук, мати:

- Два з половиною роки ми його кормили, а відколи ми тут, через два місяці він почав сам їсти. 

Олександр Волощук:


- Спочатку було важко і морально важко, результатів спочатку не було, а потім як появились двіженія в пальчиках, ногах, настрій доволі піднявся і займатись стало цікавіше, вже їхав більш з настроєм піднятим. 

У рідній школі на Кіровоградщині педагоги відгукуються про Сашка як про золоту дитину. На змаганнях з легкої атлетики йому не було рівних, згадує директор.

Нінель Зазімко, директор Тишківської загальноосвітньої школи:

- Як в народі кажуть, якщо дитина талановита, то вона талановита в усьому. Це був спортсмен, це був прапороносець школи, брав участь в усіх позакласних заходах. 

Уже в перших числах листопада на Олександра чекає складний шестимісячний курс реабілітації, вартістю двісті тисяч гривень. Щоб поставити сина на ноги, батьки вже витратили всі свої заощадження, тож просять допомоги в небайдужих людей.

Альона Завора, Олена Бринза та Олексій Шматов, Новини, телеканал "Інтер"

Допомогти Олександру можете і ви. Реквізити банківського рахунку та контактні телефони батьків хлопця є на сайті podrobnosti.ua у розділі "Ми допомагаємо".

Реквізити для допомоги: 

"Приватбанк"

МФО 305299

ОКПО 14360570 

Рахунок 29244825509100 

Призначення платежу: Благодійність

Номер картки 5167987209420153 

Волощук Анатолій Миколайович (Рахунок на ім'я батька Олександра)

Телефони:

Мати - Волощук Лариса Іванівна, 0961398184
Батько - Волощук Анатолій Миколайович, 0984202382Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців