Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Зименко Оксана Олександрівна

Зименко Оксана Олександрівна

Завідуюча відділення кінезотерапії та водолікування оздоровчо-реабілітаційного підрозділу, фізичний терапевт


Сертифікати і відзнаки


2005 – 2007 навчання в Київському міському медичному коледжі №4.

2007 – 2015 працювала в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії у відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених.

2009 – 2014 навчання в міжнародному науково-технічному університеті ім.. ак. Ю. Бугая, кафедра фізичної реабілітації, спеціаліст.

2010 – приймала участь в програмі обміну досвідом в дитячій клініці ( Сіетл , США ) та інституті педіатрії (Клівленд, США ). По закінченні програми видані сертифікати.

2012 – проходження курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки медичних працівників. Цикл «Анестезіологія та реаніматологія».


За результатами комплексного анкетування пацієнтів центру, проведення аналізу діяльності інструкторів ЛФК, масажистів підприємства за 2016 рік, на основі результатів персональної виробничої ефективності, лояльності до клініки Нодус, а також критеріїв оцінювання професійності відповідно до посадових, функціональних та корпоративних норм інструктор ЛФК центру Зименко Оксана визнана найкращим інструктором ЛФК Нодусу за 2016 рік. 
Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців