Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Віта Олександрівна Кудря

Керівник відділу із стандартизації, сертифікації та якості


Сертифікати


Освіта повна вища

2003-2008 рр. Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького

Спеціальність: Хімія

Кваліфікація: хімік, викладач хімії

2007-2008 рр. Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького

Спеціальність: Якість, стандартизація та сертифікація

Кваліфікація: фахівець із стандартизації, сертифікації та якостіЗміцнення стандартизації, ринкового нагляду, вимірювань та законодавчої метрології, оцінки відповідності та споживчої політики в Україні: «Міжнародні та європейські схеми звірянь», 8 – 10 квітня 2009 р., м. Київ.

Науково-практична конференція: «Впровадження інноваційних технологій лабораторної та функціональної діагностики в роботу закладів охорони здоров’я», 25 – 26 вересня 2012 р., м. Київ.серпень 2012 р. - по теперішній час, ТОВ «Науково-практичний центр нейрореабілітації «Нодус», Посада: менеджер з системи контролю якості надання медичних послуг і корпоративної політики.

вересень 2008 - липень 2012 рр. Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково- виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт»), Посада: інженер з метрології ІІ категорії.

липень 2008 - вересень 2008 рр. ТОВ «СПЕКЛ», Посада: контролер з якості відділу контролю якості.

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!