Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Крючков Юрій Юрійович

Крючков Юрій Юрійович

Лікар-анестезіолог


Передопераційна консультація пацієнтів, виявлення супутньої патології, корекція прийому медикаментів перед оперативним втручанням, призначення додаткових обстежень та консультацій, визначення ступеню операційного ризику та проведення анестезіологічного забезпечення під час оперативного втручання, родів та моніторинг основних життєвих показників, лікування хворих в ранньому післяопераційному періоді. Огляд при госпіталізації, встановлення діагнозу та призначення лікування хворим ВАІТ з різною соматичною патологією. Проведення комплексу реанімаційних заходів, забезпечення прохідності дихальних шляхів, вибір оптимальних параметрів вентиляції. Пункція та катетеризація епідурального простору, пункція люмбального простору.

Пункція та катетеризація центральних вен, периферичних артерій.2011-2017рр. Вищий державний заклад України. Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця. Факультет: Лікувальна справа. Спеціальність лікар.

2017-2019рр. Інститут післядипломної освіти ім.О.О.Богомольця. Факультет хірургічний, кафедра Анестезіології та інтенсивної терапії. Присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю : анестезіологія та інтенсивна терапія.За час навчання та практичної діяльності набув та постійно вдосконалюю навички периопераційного ведення пацієнтів, проведення передопераційного огляду та консультацій пацієнтів, корекції супутньої патології хворих, підготовки до оперативного втручання, інтенсивної терапії невідкладних станів, діагностики та лікування стаціонарних пацієнтів ВАІТ , проведення серцево-легеневої і церебральної реанімації.

Приймаю участь у конференціях, симпозіумах та конгресах з анестезіології та інтенсивної терапії.З жовтня 2019 року по теперішній час – лікар-анестезіолог ТОВ «Науково-практичний центр нейрореабілітації«Нодус».

З липня 2019 року по теперішній час- лікар-анестезіолог в відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців