Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Іващенко Костянтин Петрович

Іващенко Костянтин Петрович

Лікар-анестезіолог
2004 - 2010 рр. Вищий державний навчальний заклад України Українська медична стоматологічна академія. Факультет Лікувальна справа. Спеціальність – лікар.

2010 - 2012 рр. Харківська Медична Академія Післядипломної освіти. Факультет хірургічний, кафедра Анестезіології та інтенсивної терапії. Спеціалізація: Лікар-анестезіолог.

2016 р. курси тематичного удосконалення Респіраторна терапія у хворих в критичних станах ХМАПО та передатестаційні цикли ХМАПО.

2017 р. присвоєна друга кваліфікаційна категорія.За час навчання та практичної діяльності набув навичок проведення різних методів загальної та регіонарної анестезії, пункції та катетеризації центральних та периферичних вен, проведення передопераційного огляду та корекції супутньої патології, підготовки до оперативного втручання, діагностики та лікування первинних та стаціонарних хворих ВАІТ. Додатково маю досвід роботи в бригаді санавіації (консультативна допомога та транспортування важкохворих по області та Україні). Досвід роботи в зоні АТО в складі ПДМШ ім. Пирогова. Досвід роботи в приватній клініці Новий Зір (невідкладна допомога та анестезіологічне забезпечення оперативних втручань)

Учасник 5го та 6го Британо-Українського симпозіумів з анестезіології та інтенсивної терапії. Постійно слідкую за проведенням та приймаю участь у конференціях симпозіумах та конгресах з анестезіології та інтенсивної терапії.З грудня 2018 року по теперішній час – лікар-анестезіолог ТОВ «Науково-практичний центр нейрореабілітації«Нодус».

З листопада 2018 року робота за сумісництвом в Центральній поліклініці МВС України в хірургічному стаціонарі з короткотривалим перебуванням хворих на посаді лікаря анестезіолога.

Основні обов’язки: передопераційний огляд та обстеження пацієнтів, виявлення супутньої патології, визначення ступеню операційного ризику, корекція прийому медикаментів перед оперативним втручанням. Проводжу анестезіологічне забезпечення операцій в хірургії, гінекології, ортопедії, проктології, урології, оториноларингології, ендоскопічних досліджень. Моніторинг основних життєвих показників та лікування хворих в ранньому післяопераційному періоді.

З серпня 2012 по жовтень 2018 року лікар анестезіолог анестезіологічної групи та з жовтня 2016 року відділення анестезіології та інтенсивної терапії Сумської ЦРКЛ.

Основні обов’язки: передопераційний огляд та обстеження пацієнтів, виявлення супутньої патології, визначення ступеню операційного ризику, корекція прийому медикаментів перед оперативним втручанням. Проводжу анестезіологічне забезпечення операцій в хірургії, гінекології, ортопедії, проктології, урології, оториноларингології, офтальмології, ендоскопічних досліджень. Моніторинг основних життєвих показників та лікування хворих в ранньому післяопераційному періоді. Огляд при госпіталізації, встановлення діагнозу та призначення лікування хворим ВАІТ з різною терапевтичною та хірургічною патологією. Проведення комплексу реанімаційних заходів, забезпечення прохідності дихальних шляхів, інтубація трахеї та встановлення ларингеальної маски для проведення реанімаційних заходів та при переведенні на тривалу ШВЛ з вибором оптимальних параметрів вентиляції. Пункція та катетеризація центральних (підключична, внутрішня яремна, стегнова)та периферичних вен. Пункція та катетеризація епідурального простору, пункція люмбального простору.

З січня 2015 по жовтень 2016 лікар анестезіолог анестезіологічної групи Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за сумісництвом.

Основні обов’язки: консультативна допомога та транспортування важкохворих по області та Україні.

З жовтня 2016 по листопад 2018 року лікар анестезіолог Медичний центр «Новий Зір» за сумісництвом.

Основні обов’язки: невідкладна допомога та анестезіологічне забезпечення офтальмологічних оперативних втручань

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців