Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Басенко Євген Володимирович

Басенко Євген Володимирович

Лікар-анестезіолог


Основні обов'язки:

Первинний огляд, обстеження, постановка діагнозу та інтенсивне лікування пацієнтів з гострою терапевтичною патологією.

Передопераційний огляд, обстеження пацієнтів, виявлення супутньої патології, визначення ступеню операційного ризику та проведення анестезіологічного забезпечення під час оперативного втручання та моніторинг основних життєвих показників, лікування хворих в ранньому післяопераційному періоді.

Пункція та катетеризація центральних вен. Забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Проведення комплексу реанімаційних заходів.2011-2017рр. Вищий державний заклад України. Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця.

Факультет: Лікувальна справа. Спеціальність лікар.

2017-2019рр. Інститут післядипломної освіти ім.О.О.Богомольця. Факультет хірургічний, кафедра Анестезіології та інтенсивної терапії. Присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю : анестезіологія та інтенсивна терапія.

Додаткові відомості:

За час навчання та практичної діяльності набув навичок проведення різних методів загальної та регіонарної анестезії, пункції та катетеризації центральних та периферичних вен, проведення передопераційного огляду та корекції супутньої патології хворих, підготовки до оперативного втручання, проведення серцево-легеневої і церебральної реанімації згідно рекомендаціям європейської Ради по реанімації.

Приймаю участь у конференціях, симпозіумах та конгресах з анестезіології та інтенсивної терапії.З жовтня 2019 року по теперішній час – лікар-анестезіолог ТОВ «Науково-практичний центр нейрореабілітації«Нодус».

З серпня 2019 року по теперішній час- лікар-анестезіолог в відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців