Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнтки Шуляк О.О.

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнтки Шуляк О.О.

84-ри річна жителька Броварів, Ольга Лазарівна, 18 травня 2015 року на фоні повного благополуччя відчула погіршення мови, слабкість в кінцівках. Швидкою медичною допомогою  була доставлена в лікарню, де відразу було розпочато інтенсивне лікування, в наслідок якого стан пацієнтки покращився. З метою продовження лікування родичі пацієнтки звернулись в Нодус. Шуляк О.О. було госпіталізовано в НПЦНР «Нодус» з діагнозом: підгострий період гострого порушення мозкового кровотоку за ішемічним типом в басейні СМА справа тромбоемболічного генезу.

Пацієнтці  була проведена повна нейрофункціональна та нейровізуалізуюча діагностика, відповідно до результатів якої створена ІПР (індивідуальна програма реабілітації).


На момент госпіталізації загальний стан пацієнтки оцінюється ближе до середньої тяжкості. Порушення 7-ої пари ЧМН зліва, явища моторної афазії. Відмічається лівосторонній геміпарез, найбільше виразний в лівій руці, і практично досяг рівня плегії. Незначна гіпогемістезія зліва. Порушення вертикального постурального тонусі м"язів. Положення в ліжку пасивне. Самостійно перевернутись на сторону не може. Залежна від стороннього догляду.

Реабілітаційне лікування в Нодусі розпочато 01 червня 2015 року

Протокол диференційованої нейрореабілітації: полімодальна нейрофункціональна стимуляція центральної та периферичної нервової системи, кінезотерапія, механотерапія, апаратна вертикалізація Kinetek+ масаж+ЛФК +вироблення функціонального ортезу на лівий гомілкостопний суглоб+ розробка правильної моделі ходи, ТМС(транскраніальна-магнітна стимуляція)


Нейроелектростимуляція

Cеанс Kinetek Breva

Дорсенвалізація

Апаратна вертикалізація на вертикалізаційній платформі

Апаратна вертикалізація на вертикалізаційній платформі

Висаджування

Заняття з розвитку вертикалізаційної ходьби

Заняття з розвитку вертикалізаційної ходьби

Вертикалізаційне заняття в Balance Trainer

Вироблення стереотипу руху для повсякденнго життя за допомогою Thera Vital


Пацієнтка успішно пройшла курс стаціонарного реабілітаційного лікування з виразною позитивною динамікою:

Покращення рухової активності пацієнтки;
Напрацювання стереотипу складних рухів;
Зменшення явища геміпарезу;
Покращення соматичного стану пацієнтки.

Через наполягання родичів, пацієнтка продовжує амбулаторне лікування в НПЦНР «Нодус».Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців