Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Зустріч, яка надихає! Нік Вуйчич в Нодусі!

Зустріч, яка надихає! Нік Вуйчич в Нодусі!

30 Березня 2018

Зустріч, яка надихає! Нік Вуйчич в Нодусі!
"Україно! Нік Вуйчич в Нодусі!!!
Саме сьогодні, 30 березня 2018 року, легендарний та благословенний Нік завітав в гості до нашої клініки!
Це зустріч, яка надихає! Це вражаюча присутність Духу і Сили, до якої моя команда, наші пацієнти і я, мали щастя доторкнутися і відчути її в собі!
Не вистачає слів, щоб описати атмосферу, яка царювала нині і хвилями вривалася від серця до серця.
Нік приїхав підтримати тяжкопоранених бійців АТО, які в рамках Благодійного проекту «NODUS» відновлюються після жахливих поранень. Приїхав підтримати команду клініки, котра з 2014 року, незважаючи на тотальну кризу, і тільки при підтримці окремих патріотів, волонтерів до нині веде цей проект.
Ви навіть не уявляєте ті відчуття, коли назустріч до Ніка своїми ногами йшов Валерій Сергієнко, Вадим Ушаков, Сергій Салій, які ще рік тому були прикуті до інвалідного візка, вперше зустрівшись з Ніком у 2017 році. Нік був настільки вражений, що не стримував ні емоцій, ні слів! Слова Ніка: «Ви усі неймовірні, хлопці, команда, надзвичайно круті! Я люблю Вас! Я усім розкажу про Вас, про те, що Ви тут робите! Хай Бог і надалі благословляє Вас» і досі звучать в голові! І ця, Нікова, до глибини зворушлива молитва в стінах Нодусу, викарбувалася тепер на всьому, що є і хто є Нодус."

30.03.2018
Олександ Кулик, директор НПЦНР "Нодус"

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців