Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Вебінар Neurology & Therapeutics

Вебінар Neurology & Therapeutics

10 Березня 2021

Вчора, 09.02.2021 на авторитетному міжнародному вебінарі Neurology & Therapeutics мав можливість представити колегам з 17 країн з різних куточків світу свій виступ «Прогностичний індекс відновлення свідомості у пацієнтів з довготривалими розладами свідомості після важкоі черепно- мозковоі травми» ( Prognostic index of consciousness recovery in patients with long-term disorders after severe traumatic brain injury).

Неймовірно приємно було від того, що світова наукова спільнота мала можливість заслухати ще одну доповідь з України, яку ефектно представив керівник клініки субтенторіальної нейроонкології ДУ «Інститут Нейрохірургіі ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України» д.мед.н Володимир Федірко! (Volodymyr Fedirko)

Вкотре стає очевидним, що, обмін ідеями , досвідом науковців та практиків з усього світу неможливо зупинити жодними епідеміями, а навпаки кооперація та взаємодія в часи глобальних катастроф, здобувать особливе значення і статус, як найкраще символізуючи поняття медицини без кордонів та єдиного планетарного медичного простору!

Україна «не плете задніх», а активно розділяє професійне середовище, що визначає завтрашній медичний день!


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців