Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Участь у VIII Міжнародному медичному конгресі "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров`я України"

Участь у VIII Міжнародному медичному конгресі "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров`я України"

18 Квітня 2019

17 квітня 2019 року наша команда приймала участь у VIII Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров`я України», в рамках якого розпочав роботу Х Ювілейний міжнародний медичний форум.

В ході заходу, на науково-практичній конференції «Нейрореабілітація і нейропластичність» було представлено науково обгрунтовані результати мультидисциплінарної роботи команди Нодусу з багаторічної практики. А саме, - у доповіді директора НПЦНР «Нодус» Олександра Васильовича Кулика на тему: «Кінезіологічні показники діагностики та інформативні кінезіологічні критерії ефективності нейрореабілітації в динаміці відновлення свідомості після тяжкої ЧМТ у пацієнтів з неусвідомленою руховою активністю».

Дякуємо організаторам заходу за бажання розвивати в медицині нашої країни галузь нейрореабілітації на міжнародному рівні!


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців