Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Дорогі друзі, ідейні прихильники Нодусу, колеги, волонтери та пацієнти!

Дорогі друзі, ідейні прихильники Нодусу, колеги, волонтери та пацієнти!

20 Серпня 2016

Дорогі друзі, ідейні прихильники Нодусу, колеги, волонтери та пацієнти!

Дорогі друзі, ідейні прихильники Нодусу, колеги, волонтери та пацієнти!

Сьогодні 20.08.2016 року, віримо сталася знакова подія не тільки для подальшої реалізації Благодійного проекту Nodus, який впроваджує клініка з серпня 2014 року, але й для нейрореабілітаційної галузі в цілому! І це без перебільшень!

Сьогодні, для знайомства з нашою клінікою та Благодійним проектом з реабілітації бійців АТО Nodus, завітали одразу очільник Міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я народний депутат України Оксана Корчинська, представники Обласного управління охорони здоров’я, депутати Київської обласної ради, відомі волонтери та активісти.


Крім того, аби присутнім розповісти про позитивний досвід державно – приватного партнерства з Нодусом зі сторони влади міста Бровари та Броварської Центральної районної лікарні, на базі якої розміщені дві палати для бійців АТО, центр відвідали Броварський Голова Ігор Сапожко, заступник міського Голови Лариса Виноградова, Головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк.

Вперше за стільки часу існування Благодійного проекту Nodusвідбувся продуктивний та щирий діалог у стінах центру у такому колі гостей.


Було приємно спостерігати справжню зацікавленість до проведеної роботи в рамках даного Благодійного проекту та технологій, обладнання, методик і можливостей Нодусу.

Саме сьогодні, теза «в Україні немає належної нейрореабілітації», яка звучала до нині з вуст високопосадовців профільних і дотичних до них державних структур, а також організацій через викривлене, неповне інформування та необізнаність, спростована очільником Міністерства Охорони здоров’я, яка будучи фахівцем з реабілітації на власні очі змогла переконатися, як втілені закордонні та вітчизняні інновації в українському нейрореабілітаційному центрі, котрі сукупно забезпечують високі «західні» стандарти надання медичної реабілітаційної допомоги не тільки воїнам АТО, а й цивільному населенню різного віку, цитую: « …вперше в Україні я побачила правдивий центр нейрореабілітації, який дійсно займається нейрореабілітацією і робить це за західними стандартами!»


Саме сьогодні, Уляна Супрун зазначила, що досвід команди Нодусу, напрацьовані алгоритми, схеми лікування, структура організації реабілітаційного маршруту об’єктивно можуть стати  надійною платформою для співпраці з Міністерством та Українським Католицьким Університетом у секторі розвитку освітніх програм і підготовки кадрів для нейрореабілітаційної галузі в Україні, з метою створення єдиної системи реабілітації в усіх регіонах держави.

Оксана Корчинська підтвердила дієвість та неповторну результативність існуючого Благодійного проекту Nodus для бійців АТО та зі свого боку, як народний депутат України, пообіцяла повну подальшу підтримку проекту з метою охопити, якомога більше бійців АТО сучасною нейрорабілітаційною допомогою.

Так само і влада міста, адміністрація Броварської ЦРЛ, які з перших днів лікування бійців АТО в Нодусі, попре законодавчі та організаційні труднощі, а також відсутність дієвих механізмів співпраці з приватною медициною, все ж віднаходять усілякі можливості для допомоги, гарантували сприяння у майбутньому, аби розширювати державно-приватне партнерство в реалізації Благодійного проекту Nodus, де наступним кроком стане надання додаткового приміщення для занять з бійцями АТО.

Ще раз хочеться подякувати усім гостям Нодусу, бо тільки разом ми сильні і здатні будувати країну для наших дітей!

З повагою, директор центру О.В. Кулик


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців