Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Cadiz. Gades. Qadis.

Cadiz. Gades. Qadis.

1 Квітня 2019

"3000-річне місто-фортеця. Саме тут, за легендами, Геракл здійснив два своїх подвиги з дванадцяти, Колумб з його берега вирушив відкривати Америку!

А мій колега з Нодусу Руслан Підгаєцькій та я, в ці дні у Кадісі, відкривали для себе практичні таємниці останніх досягнень інтервенційної нейромодуляції в провідній університетській клініці Іспанії «Hospital Universitario Puerta del Mar», де під керівництвом відомого професора нейрохірурга, Гуру нейромодуляції Lopez Lopez Jose Antonio в рамках Європейського курсу ESMT 2019 «Intrathecal Therapy for Advanced Users: a tutorial for the surgical team» провели низку оперативних втручань і освоїли новітні теоретичні підходи в інвазивному лікуванні резистентного нейропатичного болю, «злоякісної» резистентної центральної спастики, патологічних установок кінцівок та інших нейрогенних патологій у тяжкохворих після травм, інсультів та з онкологією!

Нині м’який, Атлантичний клімат, та гостинність тутешніх медиків дозволи з головою зануритися на «цьому краю світу» в нейрохірургічний океан! Саме тому час сплив так швидко!

Хочемо подякувати крутому анестезіологу клініки José M Trinidad за мега професійне і динамічне анестезіологічне забезпечення: ведення наркозу на показнику глибини BIS 30-40 допомогло чітко контролювати оперативну ситуацію протягом кожної операції. Неймовірно зворушливо було відчувати підтримку хірургічної бригади медичних сестер госпіталю!

Особливо вдячні компанії Medtronic USA та дистриб‘ютору продукції Medtronic - компанії Іридіум, без підтримки яких це б навчання не відбулося.

Що ж, ще один рівень подолано! Може є в цьому щось символічне, що саме це відбулося ось тут!"

Олександр Кулик, директор НПЦНР "Нодус"


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців