Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Бійцям загрожує інвалідність без сучасного апарату Armeo Spring

Бійцям загрожує інвалідність без сучасного апарату Armeo Spring

2 Грудня 2015

Бійцям загрожує інвалідність без сучасного апарату Armeo Spring

“На сьогодні гостро стоїть питання реабілітації бійців АТО, в яких вражені функції верхніх кінцівок. Після лікування вони не зможуть влаштуватись на роботу, вони втратили можливість повноцінно керувати руками. По інвалідності їм видається державна допомога, але на життя її не вистачає. Хлопці вимушені шукати роботу, а це практично не можливо, і причиною тому стає інвалідність”.


Приймається на увазі саме “хапальний рефлекс”. Тобто, якщо основні рефлекторні рухи людини лікар може поновити завдяки сучасним технологіям, то в питанні хапального руху виникає глухий кут. Вирішити проблему своєчасного відновлення бійця можна придбанням апарату Armeo Spring. В Україні жодна клініка не може похвалитись наявністю такої техніки. Апарат треба замовити негайно, поки імпортер пропонує величезну знижку.


Більш детальну інформацію про Armeo  можна прочитати в розділі Реабілітація та відновлення руху поранених 

Armeo Spring пристосований саме для відновлення верхніх кінцівок, що є найбільш важливим для соціальної адаптації, по заяві нейрохірурга Олександра Куліка:

“Нейрореабілітація для військових кардинально відрізняється від реабілітації цивільного населення. Приміром, техніка підходу до лікування в післяінсультних пацієнтів, не може використовуватись для військових. Терапевтичні прийоми для відновлення функції руки бійцям не підходять. Всі вони мали важкі вогнепальні поранення, це вносить певні корективи в після госпітальне лікування”, – каже Олександр. –

“Сьогодні центр володіє техніками, які частково заміняють спеціальні сучасні апарати, але вони не є завершальними для пацієнта, оскільки немає прямого впливу на дрібну моторику”.

Всі, хто мають наслідки ушкодження центральної та периферичної нервової системи (проявляється руховим та чутливим дефіцитом верхніх кінцівок), а також ті, хто напрацьовує практику користування сучасними протезами – можуть повернутись до нормального життя за 3-4 місяці.

Бійці АТО зможуть проходити безкоштовну реабілітацію в клініці NODUS.

“Благодійний проект ми реалізуємо більше року, вже реабілітували 63 хворих бійців безкоштовно. Ми змогли в кожному випадку досягти перемоги. І впевнені, що цій прилад, котрий відновлює дрібну моторику – повертає до життя функцію рук, допоможе нам охопити ще більшу кількість пацієнтів. Тож на це наші великі сподівання, черга бійців дуже велика”, – Засновник Центру NODUS, Кулик.

“Цей чоловік не в свідомості, в нього відсутня частина мозку. Роман Кубишкін. Коли він опритомніє, рука й нога працювати не будуть”.


“В нас є сучасний зал кінезіотерапії, роботизований. Тут стоять технології відновлення рук і ніг, пацієнти роблять рухи на тренажерах. Апарат Armeo Spring також плануємо поставити в цьому залі”.


Військовий 28ї одеської механізованої бригади Збройних сил України, Олег Климишин отримав важке поранення під Волновахою 23 жовтня 2014 року. Майже рік лікування й реабілітації по різних лікарнях і приватних клініках, і результати вже майже гарні.Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців